Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátfájás éjszaka? Szülés...

Hátfájás éjszaka? Szülés utánhónapokkal. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szasztok!


3 hónapja szültem. Pár hete napközben és este is erős egyoldali zsibbadó,nyomó hátfájást éreztem,mellkasom is szúrt. Jeleztem az orvosomnak,aki elsőnek koronára gondolt.Tesztet kért..negatív lett. Azóta javarészt napközben nincs semmi fájás,de! éjjel igen,álmomba fordulok át a másik oldalra és szúr a hátam,mellkasom. Fekve is érzem zsibbadni egy oldalúan fenn lapocka alatt valahol. Lehet-e,hogy emelgetem a babámat? (6kg). Korábban semmi súlyt nem emelgettem,irodai munkát végzek. Mozgás is elmaradt jó ideje,plusz súly is még van rajtam. Kezeim zsibbadnak néha még éjszaka. Orvosnak két alkalommal jeleztem.Gyulladás csökkentőket kaptam most.Azzal jó volt napokig,de újra jelentkezett.

Valaki volt hasonlóan? Mitől volt?


30/N


2021. máj. 5. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam,csak napközben is nagy súlyú baba...

Egyszer meghúztam a lapocka tájékon emelés közben. Aztán onnantól hétről hétre egyre rosszabb volt. Begyulladt, állandóan borzalmasan fájt még levegőt venni is.

Az

Háziorvosom azt javasolta ( ami ilyenkor nem igazán kivitelezhető ugye..) pihentetni azt a területet ( de nem is máshova helyezni a terhelést) meleg vizes fürdő, áztatás, meleg borogatás.

Se fájdalomcsillapító gél,sem izomlazító nem használt.

Még a javaslatai sem.

Kollagén beinjekciózás segített. 2nap alatt többet segített mint a flector por.

3 Alkalom kellett nekem.

Sajnos nem TB támogatott.

2021. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!