Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életemben először megyek...

Életemben először megyek masszőrhöz, ott meddig kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
Nekem a derekamat (hátamat) kéne rendbe tenni. Nem vagyok az a magamutogatós fajta. Melltartó maradhat ilyenkor...? :-) köszi a válaszokat

2021. máj. 5. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen maradhat
2021. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Általában le kell venni, ha a teljes hátadhoz hozzá akar férni, de addig magadra hagy, amíg vetkőzöl és öltözöl.
2021. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy összeolajozza vagy összekenje, akkor le kell venni.
2021. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nadrág maradhat?
2021. máj. 5. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak egy kicsit lejjebb kell tolni, hogy hozzaférhessen a derekadhoz.
2021. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
vigyél pánt nélküli melltartót. Lefekszel és kicsatolod. Általában el is fordul addig a masszőr. Nadrág maradhat, bele tűri a törülközőt. Lehet, hogy pár centivel lejebb húzza.
2021. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

A masszőrök többsége abszolút diszkréten dolgozik és baromira nem érdekli a melled. Egy ilyen kérdést neki kell feltenni, nem itt ezen az oldalon és a válaszából el tudod dönteni, hogy elmész hozzá, vagy nem mész el hozzá.

Sajnos előfordulhat hogy nem rendes masszőrhöz keveredsz, hanem valami nyálcsorgató szatírhoz, rá kell szólni vagy végső esetben kiabálni De mindenképpen hatalmas botrányt csinálni nem pedig szó nélkül eltűrni a zaklatást.

2022. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül a masszőr kiment amíg levettem a melltartót, "betakaróztam" amit adott lepedővel, és szóltam amikor bejöhetett, nem volt semmi gond :-)
2022. febr. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!