Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után nem kaptam védettsé...

Oltás után nem kaptam védettségi igazolványt, 3 hete leadtam kérvényt online emiatt. Mikor várható ezzel kapcsolatban bármi?

Figyelt kérdés
Elsősorban aki már adott le ilyen kérvényt, azok válaszára lennék kíváncsi, hogy ők kaptak-e bármi visszajelzést vagy kártyát, miután leadták a kérvényt, és hogy mennyi idő után?

2021. máj. 6. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első után adtad le?
2021. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Második után. Március végén kaptam a második oltást.
2021. máj. 6. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:

en beteg voltam lassan 1,5 honapja, de a kartya sehol

két bejelento urlapot kuldtem, irtam emailt a vedettsegire, a kozponti kormanyablakba es az eeszt-nek is

a vedettseginek ket hete kuldtem emailt es ma kaptam egy semmit nem ero rendszeruzenetet....borzalom ami megy

2021. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Második után lehet csak kérni ugye?
2021. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én se kaptam meg a kártyát, pedig már márciusban beoltottak és közben a második oltást is megkaptam. Ügyfélkapun kérvényeztem, de válaszra sem méltattak (két hete). Meguntam, kifizettem a 3000 Ft-ot, így már kaptam választ 2-3 nap múlva Ügyfélkapun belül, hogy elküldték a nyomdába az adataimat újragyártásra. Ez hétfőn volt, most várakozóban vagyok.
2021. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös kommentelő, köszönöm szépen a hasznos választ! Úgy tűnik hogy lóvé befizetés nélkül esélye sincs az embernek! Nekem több mint négy hete nem reagáltak a kérvényeimre! Én is gondoltam rá hogy kérvényeztem a pótlást, 3000 Ft nem sok de akkor is felháborító hogy ami alanyi jogon járna és valaki hülye adminisztrátor elcseszett valamit és még én fizessek érte, de ez van sajnos... Szerintem a héten én is befizetem, jobb híján!
2021. máj. 12. 19:21
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: azt olvastam csütörtöktől ingyen megcsinálják, nem kell kifizetni a 3000 Ft-ot... Illetve jön a napokban egy applikáció is telefonra, ami igazolja az oltást. Szóval neked már lehet érdemes várni pár napot.
2021. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az appról én is olvastam, azt mondták pár nap múlva lesz elérhető, de a pontos szerepe nem tisztázott. De akkor mi értelme lesz ha a kártya is kell mellé?!

Amúgy az ingyenes újra igénylésről köszi az infót, ezt nem tudtam eddig. De ezek alapján lehet tényleg várok jövő hét elejéig. Ha eddig kibírtam akkor ezen a pár napon nem múlik semmi. De kíváncsi leszek hogy mi lesz...

2021. máj. 12. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok

Működik az applikáció, feltelepítettem én is és el is fogadják. Tök jó, hogy múlt héten fizettem 3000 Ft-ot a plasztikkártya pótlásért és persze még gyártás alatt van mindig...

2021. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5.-ös Sajnálom hogy így jártál, remélem azért megkapod ezek után a kártyát is.

Tegnap én is letöltöttem az alkalmazást, szerencsére nekem is jól működik. Innentől fogva nem is érdekel hogy valaha megkapom-e a kártyát. 😃

2021. máj. 15. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!