Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nem hatnak valakire...

Mitől nem hatnak valakire rendesen az érzéstelenítők?

Figyelt kérdés
Jópár évvel ezelőtt volt egy térdműtétem, ahol a doki gerinc injekcióval érzésteleített. Illetve akart, mert egy enyhe zsibbadáson kívül más hatása nem volt. Azt is megcsinálta, hogy elkezdte a az asztalt dönteni, hogy a lábaim fent legyenek, mert akkor jobban hat, de csak azt érte el vele, hogy megkértem ne játtszuk ezt túl mert mindjárt fejre esek. Végül helyileg szurkálta be a térdemet, de a pár perces műtét végénél már kezdtem érezni, ahogy csinálja az öltéseket. Pár napja ki kellett húzzák egy fogamat és a doki kérdésére válaszolva elmondtam, hogy a fentebb említett esetet. Megnyugtatott, hogy ez csak egy apró beavatkozás és itt nem fordulhat elő ilyesmi. Ennek ellenére mégis nagyon fájt, olyannyira, hogy beleizzadtam.
2008. dec. 6. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én két érzéstelenítőt kaptam foghúzáskor, de akkor is nagyon fájt, még az első utáni próbálkozásnál talán nem is fájt annyira, mint mikor megkaptam a másodikat, és kihúzta.
2008. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért,arra nem tudok pontos választ.Én az egyik császáromnál kaptam gerincérzéstelenítőt,de nem hatott,éreztem ahogy felvágnak,azonnal elaltattak.Fogorvosnál pedig már én is jártam így,h nem hatott a szuri még harmadszorra sem.Gyulladt,gennyes volt a fogam,azt mondták akkor azért nem.
2008. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!