Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kísérlet folyik? Kísérleteznek...

Kísérlet folyik? Kísérleteznek rajtunk a Covid elleni oltással?

Figyelt kérdés
Hétfőn kell mennem az első oltásra.

2021. máj. 7. 17:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Pusztán józan paraszti ésszel belegondolva nem gyanús, hogy valami olyanra, ami elvileg az emberek egészségét és életét szolgálná, már-már úgy kell rákényszeríteni őket? A sok reklám, a sok hirdetés "celebekkel", a kirekesztés,szankciók bevezetése az oltatlanok esetében...

Pedig ugyebár mint tudjuk, kb semmire nem jó az oltás, ugyanúgy megbetegedhetsz és fertőzhetsz, rosszabb esetben meg is halhatsz az oltakozás után. Ennek tudatában, kinek és miért érdeke, hogy mindenki be legyen oltva? Elgondolkodtató.

2021. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ez azért érdekes számomra!! Mért fizetnek?? Mert hagyod magad??

2


· Válasz

· 3 ó.


„A legérdekesebbek” szerinti rendezés van kiválasztva, így előfordulhat, hogy néhány válasz ki van szűrve.


Erzsébet Pajtás

Szerintem azért fizetnek, mert mindannyian kísérleti nyulak vagyunk, s a gyógyszergyártó megkapja a beoltottakról az információt, ezzel segítve a gyógyszer további gyártását, csak nálunk ez a pénz a zsebekben landol, nem kerülnek tovább a beoltotakhoz.

1


· Válasz

· 2 ó.


László Farkas

Erzsébet Pajtás Így van!!!!!

2021. máj. 7. 18:03
 13/24 A kérdező kommentje:
2021. máj. 7. 18:06
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Önkéntes,érted🤭
2021. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem tom nektek feltűnt-e, de egy világjárványt próbálunk megfékezni már egy jó ideje. Mégis hogy lehetne ellene védekezni, ha nem védőoltással? A covid vírus tudod hogy működik, mi van benne, milyen hatással van rád? Fingod nincs róla, de inkább elkapod azt, talán belehalsz, minthogy beadasd a tudósok által, a te védelmedre kifejlesztett vakcinát. Eszem megáll az emberektől. Mégis hogyan lehetne újraindítani az életet, ha nem védekeznénk a vírus ellen? Orvosok, politikusok, színészek, befolyásos emberek elsőként oltották be magukat, de te Irénke otthon ülsz és rettegsz hogy te ilyen emberkísérletben nem veszel részt. Hát ne is menjetek sehova inkább, üljetek és fertőzzetek otthon.
2021. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Rá is írtam, a fészen arra az asszonyra, aki aszonta hogy kísérlet folyik, hogy ezt most mit ért ez alatt? Le is tiltott a nyomorék. Szval ennyi. Nem én találtam ki, hanem ez a nyomorék.
2021. máj. 7. 18:26
 17/24 A kérdező kommentje:
Jánosné Munkácsi Évi, na azért is, mert letiltott, itt van a felhasználóneve.
2021. máj. 7. 18:32
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

Én csak azt tudom, hogy - bár rengeteg ismerősöm és jómagam is elkaptam a vírust-, egyik sem halt bele, nem volt extrább egy megfázásnál. Oltás után hirtelen elhunyt pedig sajnos több is akad, a mellékhatásokról nem is beszélve.

Illetve olyan is van, aki hosszas betegség után elhunyt a betegsége okán, majd a családjának felvetették, hogy lehetne e a halál oka covid.. :)

Kicsit próbáljuk már meg nem átlag ember szintjén szemlélni a dolgokat és nem a jaj világjárvány van szinten ragadni. Level up-oljatok végre, és nézzétek a kép egészét, ne csak azt, amit tévében, magyar sajtóban vagy magyar platformokon láthattok.

2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%

Ja, és informálódjatok Izraelről angol nyelvű hiteles oldalakon ;) szépen eladták. Afrikai országban tervezték a kísérletet a vakcikkal, de bármilyen korruptak, abba még ők sem mentek bele. Érdekes, hogy nekünk is mindenféle jóság érkezett...

Továbbá az indiai helyzet sem olyan, mint ahogy beállítják az ijesztő indiai mutánsukkak, évekkel ezelőtti fotókat használnak pánikkeltésre.

2021. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek a 18assal. És ez mind a Great reset miatt történik, ne legyenek illúzióitok, 5 éves projektről beszélünk.. Teljesen mindegy, hogy oltakoztok vagy sem, nem lesz vége. Sportoljatok, éljetek egészségesen, sokkal többet segít, mint bármilyen vakcina. Ne gondoljátok, hogy azok fogják a megoldást nyújtani, akik okozták ezt az egészet. Illúzió minden, nem egyéb.
2021. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!