Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kísérlet folyik? Kísérleteznek...

Kísérlet folyik? Kísérleteznek rajtunk a Covid elleni oltással?

Figyelt kérdés
Hétfőn kell mennem az első oltásra.

2021. máj. 7. 17:33
1 2 3
 21/24 cami55 ***** válasza:
54%

Inkább cannabist cbd kutatnák, az mindent meg old.

De gyógyszergyárak vakcinát több milliárd db-ot akarnak eladni!

Oltás év tizede, állandóan oltanak majd ezután a mutánsok miatt!

2021. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
15. Ó, igaz is. A sztárok meg a politikusok, színészek. Az ő életük értékes, én meg csak egy nyamvadt Irénke vagyok, egy senki. Akinek értéktelen az élete. Itthon ülök, és féltem a jelentéktelen, rongy életemet? Csak megjegyzem egyáltalán nem félek a haláltól. Pont azért nem, mert nem vagyok sem sztár, sem befolyásos nagy ember. Csak egy senki. Nobody. Majd te tudod, hogy mennyit ér az életem. Ti mind tudjátok. Érdekel is engem az élet, meghagynám másoknak. Nem én vagyok az, aki úgy döntött hogy élnem kell. Nekem megfelelne a rothadás a föld alatt. Mert te szerinted egy senki vagyok. Megméred a lelkek súlyát ismertség és vagyon alapján? Én, ez a senki, egy senki vagyok. Akadályozd hát meg, hogy éljek, tegyél ellene ha tudsz. Én az élettől félek, és nem a haláltól!!!!
2021. máj. 8. 01:39
 23/24 anonim ***** válasza:
38%

22


Jézusom nem ezt írtam... azt mondtam, hogy nálad sokkal befolyásosabb, a világról valószínűleg jóval többet tudó emberek elsőként rohantak önként és dalolva részt venni ebben az emberkísérletben. Nem azt írtam, hogy Irénke ne lenne értékes, csak azt, hogy szerintem rosszul gondolkodik. Ahogy itt az összes konteóhívő. Most is vannak oltásellenesek dögivel, akik szerint a csecsemőkori oltásokat se kell beadni. Már nehéz követni a konteókat, eddig még a járvánnyal akartak kiirtani, most meg az oltással. Beszélgessetek covidon dolgozó orvosokkal és ápolókkal - akiket szintén első körben oltottak, hogy védettséget szerezzenek és ne haljanak bele ebbe a szarba. Vagy dumáljatok gyászoló családtagokkal, milyen jó is elveszteni valakit ettől. Az oltás meg nem kötelező, mehetsz dolgozni, iskolába, sétálni, napozni, stb. Nem mehetsz étterembe, moziba meg nem utazhatsz. Ha az oltás szerinted elveszi az életed, akkor gondolom cserébe ezekről nem olyan nagy ár lemondani, nem? Valamivel meg muszáj az oltási kedvet fokozni, mivel az Irénkék ilyen középkori felfogásban léteznek és legalább azok menjenek el beoltani magukat, akik csak lusták. Mellesleg én eddig csak olyanról hallottam, aki a covidtól halt meg vagy lett súlyos beteg, oltásos halált még sehol se láttam... de húzzatok a fejetekre alusapkát, jöhet a katonás lepontozás is.

2021. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
😄 Kissé önérzetes ez az Irénke. XD Semmi gond. Irénke már csak ilyen. :D
2021. máj. 8. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!