Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kaptatok...

Mennyi idő alatt kaptatok visszajelzést a covid oltás regisztrációjáról? Próbáljam meg megint?

Figyelt kérdés
Tegnap este regisztráltam, először a telefonomról próbáltam, de azt írta ki, hogy érvénytelen email cím, pedig mindig ezt használom és még senki más nem lett regisztrálva vele. Megpróbáltam több email címmel is, de ugyan ez. Megpróbáltam a laptopomról regisztrálni, ott sikerült is, de visszaigazoló emailt nem kaptam. Utána olvastam, hogy ezzel voltak korábban is problémák, hogy nem mindenki kapott, de ez még januárban volt. Megnéztem a lekérdező oldalt, és az azt írta, hogy nem érkezett meg a jelentkezésem.Persze tudom, hogy ehhez idő kell, hogy ellenőrizzék az adataimat, de nem tudom, hogy velem van a baj, vagy más is járt már így.

2021. máj. 8. 19:45
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
44%
A regisztráció után NEM kapsz emailt. Nem kell újra megpróbálnod regisztrálni. 2-3 napon belül már be tudsz lépni az időpontfoglalóba.
2021. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ma szombat van.

"Persze tudom, hogy ehhez idő kell, hogy ellenőrizzék az adataimat"

Majd nézd meg hétfő.

Én Én kb 2 hete regisztráltam. Egy árva visszajelzést nem kaptam, viszont a héten lekérdeztem és el van fogadva a regisztrációm.

2021. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2021. máj. 8. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem kaptam semmilyen visszaigazolást a regisztrációról. Azon a honlapon, ahol le lehet ellenőrizni, hogy érvényes-e a regisztrációd, 1 nappal később már IGEN-t írt. Az időpontfoglalóba csak 5 nappal később tudtam belépni.
2021. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen egy szájbetett rendszer ez?

A legócskább honlap is küld visszajelzést.

2021. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!