Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 24 órás vérnyomásmérés alatt...

24 órás vérnyomásmérés alatt mit nem lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ma raktak fel rám ,azt mondta a doki,h mindent lehet vele csinálni...még sportolni is stb...ugyan úgy végezhetem a napom mint eddig.

viszont arra lennék kiváncsi,h alkoholt lehet inni? mert ez nem természetesen folyásolja be a vérnyomásom,mint mondjuk a sportolás vagy takarítás,ami természetes módon viszi fel a vérnyomást stb..


2010. aug. 23. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
egy napig csak kibírod pia nélkül.:)
2010. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Inni ihatsz, csak ne matyizz! Azt nem szabad.
2010. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyi,hogy úgy érzem ,hogy túl lazán van a karomon a vérnyomásmérő.. azt le lehet szedni és erősebbre állítani?
2010. aug. 23. 15:32
 4/6 A kérdező kommentje:
persze,h kibírom pia nélkül :D csak lehet ma talizom barátokkal és egy két sört meginnék... :)
2010. aug. 23. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne nyúlj hozzá...
2010. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg mindent úgy kell csinálnod mint más napokon. Legalábbis nekem ezt mondta az orvos. Persze ez nem így van, hisz már az is megváltoztatja a napodat, hogy délelőtt bemész a kórházba hogy feltegyék, másnap meg vissza, hogy levegyék. Meg aztán elég nehéz mindent megcsinálni úgy, hogy közben lóg az az izé a nyakadban.

A mandzsetta miatt ne aggódj, nem baj ha úgy érzed, hogy laza, nekem mindig úgy rakták fel, de kell legyen rajta egy csipesz, azzal a pólódhoz rögzítheted, ha gondolod.

2010. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!