Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet segiteni egy 4...

Hogyan lehet segiteni egy 4 evesnek, akinek nagyon rosszul esett, hogy kimostak a gyomrat?

Figyelt kérdés
Nem lehetett bent vele senki, mert "ez a rutin". Vegigorditotta az egeszet, sirt, remegett, ugy kellett kezben hazavinni, mert nem tudott megallni a laban. Azota nem hajlando enni, inni, abszolut semmit, fogatmosni se, es ulve, vagy hason alszik, tobb felpakolt parnan. Azota meg sem szolalt, anyukat-apukat is eltolta maga mellol.
2021. máj. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez idő kell, lehet, hogy sok. Ő ezt most úgy éli meg, hogy cserben hagytátok.
2021. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológus
2021. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus.
2021. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakember, de ez még egy felnőttet is megviselhet, nemhogy egy 4 évest. Borzasztó trauma, de várjatok vele még egy kicsit, aztán esetleg felkereshettek egy pszichológust, ha nem javul, illetve próbáljátok megnyugtatni, hogy ezt ne érezze cikinek, megalázónak, hátha megérti.

Megkérdezhetem miért kellett kimosni a gyomrát?

2021. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mikor volt?

Nekem is kimosták a gyomrom négy évesen (34 éve), és én is nagyon kiakadtam. Mondjuk engem bent is tartottak infúzióra kötve, úgyhogy nem volt baj, hogy két napig nem ettem, nem ittam. Bár én beszéltem, de kegyetlenül fájt még utána is.

2021. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Rutin". Ez szörnyű.
2021. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

A műtőn kívül egy hozzátartozó MINDENHOL ott lehet a gyermekkel!

Jobban ki kellett volna állnod magatokért!!!

(betegen született a lányom, a műtőn kívül ott voltam vele mindenhol, 3 éves koráig! Akkor gyógyult meg)

Ezt sajnos soha nem fogja elfelejteni a gyermek.


Vidd pszichológushoz.

2021. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó inni, akkor elég gyorsan lépnetek kell valamit, különben kiszárad. Pl. hívjátok fel a háziorvosát.
2021. máj. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk inni adjatok neki vagy mehet vissza a kórházba.
2021. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!