Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap voltam fülészeten és...

Tegnap voltam fülészeten és kimosták a fülem. De ugyanùgy be van dugulva mint azelőtt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyik nap ugy ebredtem hogy be volt dugulva a jobb fulem ezert elmentem fuleszetre. Kimosták a fulemet es mondtak hogy a viz majd kiszarad. A bal fulembol ki is szaradt de a jobb meg mindig be van Dugulva es tompan hallok is ra illetve recseg .Mi lehet az oka? Ez normalis?

2020. okt. 17. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bedugod az ujjad és megpróbálod kitágítani a fül bemenetét, változik valami? Mi a helyzet ásításkor?
2020. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valami gyógyszeres csepp kéne bele. Egyszer nekem is tartósan el volt dugulva, tompa hallás, recsegés is volt, nekem nem mosták ki, csak kaptam rá baktérium és gombaölő cseppet. Az helyrehozta.
2020. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Fülkürt hurut, fülcsepp és orrcsepp használata javallt.
2020. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!