Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még mindig nem kaptam meg a...

Még mindig nem kaptam meg a védettségi igazolványom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viszont ezzel szemben már a második oltást is megkaptam de az igazolványt még mindig nem. Mit tegyek? Még Május 23 előtt megszerettném kapni. Az igazolványt mert szerintem akkora fognak majd már egy jó nagyot enyhíteni. De 1 hete kaptam meg a 2. Adag Sputnikomat amitől 2 napig rosszul voltam. De a kormány ablaknál azt mondták elvileg nem vagyok beoltva. S én nem viccből oltattam be magam a gyilkos ruszki vakcinájukkal. Tehát ha 23-káig nem kapom meg az igazolást akkor akkora cirkuszt fogok csinálni, hogy azt nem akarja senki megélni. Ne, hogy már az legyen, hogy köteleznek rá. De kikuldeni minél hamarabb. De legalább normálisan már ne tudják!

20/F



2021. máj. 11. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapud, akkor bejelentkezés után az EESZT felületén le tudod kérdezni, hogy feltöltötték-e az oltólapodat az első oltásnál: [link]

Ha ez valamiért elmaradt, akkor vedd fel a kapcsolatot azzal az oltóponttal, ahol beoltottak!

2021. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hol tudom az oldalon belül lekérdezni?
2021. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!