Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az élet pacemaker...

Milyen az élet pacemaker beültetése után?

Figyelt kérdés
Vívódom napról napra egyre jobban. 21 hetes terhes vagyok és nagy valószínűséggel ha megszületik a baba pacemaker beültetésre lesz szüksége. Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Az sem biztos, hogy a 32 hétig kitart a baba a méhemben.
2010. aug. 23. 19:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem tudom,hogy aktuális-e még a válaszom. Kérlek,ne csüggedj! Az én kislányom 1 naposan kapott pacemakert. 9 hónapos múlt és gyönyörű, boldog, kiegyensúlyozott baba. Aki nem tudja,hogy miken ment keresztül, nem is gondolja, hogy pacemakere van. Én 30 hetes terhesen tudtam meg,hogy pacemaker kell majd neki, 37 hetesen császároztak meg a SOTE I-en. Nagyon nehéz időszak volt,de a kislányom mindenért kárpótol! Keresd a legjobb orvosokat, tudok segíteni,ha szeretnéd! És fel a fejjel!!!!
2010. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
90 évig is elélhet vele! Ez biztos! Mi újság azóta?
2012. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!