Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a mutató ujjam?...

Miért remeg a mutató ujjam? De csak a mutató, és elég durván... Nem iszom energiaitalt.

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 21:38
 1/3 V. Hélix ***** válasza:
96%
A domináns kezeden remeg? Rajzolás és írás közben a mutató ujj az egyik legjobban megerőltetett. Én művészeti iskolában tanulok és mindig a mutató ujjam görcsöl be először, ha túl sokat rajzolok.
2021. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani. Lehet stressz, idegbecsípődés, túlterhelés, vérnyomásprobléma...stb.

Ha nem múlik el 1-2 napon belül, akkor mutasd meg egy orvosnak.

2021. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az egész jobb kézfejem remeg. Már vagy 20 éve. Voltam vele kivizsgáláson, több orvosnál is, nem találtak semmit. Ezt csak azért írom, mert nálad sem biztos hogy lesz rá megoldás. Nekem egy dolog segít rajta, a célzóvíz. 2-3 feles után elmúlik.
2021. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!