Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Krónikus fájdalom, zsibbadás...

Krónikus fájdalom, zsibbadás a karomban. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Röviden: kb. 10-12 éve kezdődött eleinte csak az ujjaim fájtak akkor elmentem orvoshoz egy kb. 3 évig jártam különböző kezelésekre, vizsgálatokra (vizsgálatok: 3xMRI, valami EMG v. hasonló nevű, röntgen abból jó sok volt, stb. kezelések: fizió, gyógytorna, szteroidos injekció, megint másfajta fizió, még gyógytorna).Utána csontkovács, akupunktura, természetgyógyász stb. Akkor kicsit besokaltam, mert egyik sem használt. Diagnózisok: "k.m.n fájdalom". Egy másik: "vélelmezhetően osteomyletitis (?)"

Ujjaimon beszűkült mozgásterjedelem stb. A helyzet egyre rosszabb, egyre erősebb a fájdalom (egyetlen egy fájdalomcsillapító hatott a tramdol, de egyrészt az orvos mondta, hogy nem szabad sokáig szedni, másrészt totál úgy éreztem magam, hogy csak feküdni bírtam, és nem vagyok hajlandó többet beszedni). Kb. egy éve állandóan zsibbad (keringés jó, azt nézték doplerrel is), csak csukló rögzítővel tudok létezni ha megmozdul a csuklóm brutális fájdalmat érzek. Egyre gyakrabban ébredek fel éjjel arra, hogy olyan érzés minthja ki akarnák tépni az ujjaimat.

Miután mindent kipróbáltunkmár, most a neten olvastam, hogy volt egy hasonló tünetekkel rendelkező lány talán amerikába v. kanadába és neki levágták a kezét. Ez menne itthon is?



#krónikus erős fájldalom
2021. máj. 15. 00:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!