Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van más is aki túrja az...

Van más is aki túrja az orrát, vagy csak én vagyok ilyen elcseszett? Tudom undorító szokás,de valami gyerekkori beidegződés!

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2021. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorongok, es tudom, hogy senki nem lat, turom. Semmi nincs benne, teljesen tiszta, de felidez egy kiskori megnyugvast. De ha lathatnak, semmikepp.
2021. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, de esetleg este amikor nem tudok elaludni akkor.
2021. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyien. A piros lámpánál várakozva szoktam rá felfigyelni. Sokan azt hiszik, hogy az autó karosszériája láthatatlanná teszi őket, így bátran "bányászhatnak". A kedvencem az amikor valaki még meg is eszi. De persze ez miatt nem ítélek el senkit, én sajnos a köröm rágásról nem tudok leszokni. A tíz ujjamból már csak a két hüvelykujjamon rágom, de még mindig nem sikerült teljesen felhagynom vele.
2021. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor szoktam amikor egyedül vagyok, mások előtt sosem.
2021. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!