Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltásellenesek! Nem féltek az...

Oltásellenesek! Nem féltek az egészségügyi dolgozók miatt?

Figyelt kérdés
Ugye az eü dolgozók be lettek oltva. Na most, ha az oltás miatt velük történik valami, akkor nem lesz ki ellássa az embereket. Tehát innentől kezdve mindegy, hogy az emberek mit csinálnak, ha tényleg népirtás folyik az oltás által, aki nem adatja be, az sem jár jobban, mivel bármikor történhet vele bármi és nem fog kapni ellátást.
2021. máj. 17. 06:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
A kínai oltás szinte semmit nem ér. Nem egy ismerős általi antigén teszt alapján mondom. A többi sem garantálja, hogy nem kapja el az ember a covidot. Azt sem, hogy közben enyhébb tünetei lesznek.
2021. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
1: èn is hallottam ilyent, hàt ez most ez olyan, hogy màr "senki nem tud semmit" Èn holnap kapom meg az oroszt, szivem szerint nem adatnàm be, sajna munkahelyem miatt kell... (nem oltàs ellenes vagyok, nekem fentartàsaim vannak, ezèrt nem akarom...)
2021. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha kihalnak az eü dolgozók, akkor az az ember sem kap ellátást, aki be van oltva. Akkor nem mindegy? Én amúgy be vagyok, de már bánom. Bár legalább van kártyám.
2021. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy hamis biztonságérzetet ad az oltás
2021. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
utolsó: ezzel nagyon egguetèrtek.... elkaphatod, fertőzhetsz ès bele is halhatsz csak kissebb az esèlye... tehàt nem vèdett vagy... vagy ha igen akkor mitől? a betegsègtől nem... max a halàltól, de màsban is meghalhatsz simàn....
2021. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem az összes eü dolgozó lett beoltva.

Sőt.. A mi emeletünkön (4 folyosó / 2 belgyógyászati, 2 sürgősségi osztály) az oltatlanok vannak jóval nagyobb arányban. Mivel nekünk sem tették kötelezővé, így akinek fenntartása volt, az nem oltakozott.

(Ellenben az onkológián, ott az osztályvezető kötelezővé tette)

2021. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
#6 tehát nem leszel védett, cserébe lehet, hogy az oltás mellékhatásai egy életre megmaradnak. Nem mindenkinél nyilván, de sokan tapasztalnak ilyeneket(nekem pl 10 napja késik a menstruációm, gyakran fájnak a lábszáraim, magasabb lett a pulzusom, pedig fiatal vagyok).
2021. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősöm megkapta mindkét oltást, mégis elkapta a vírust. Semmit nem ér az oltás.
2021. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Ez a lényege az oltásnak: [link]
2021. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
#10 és honnan tudod, hogy ez igaz? Honnan tudod, hogy bármi igaz, amit írnak?
2021. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!