Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az AstraZeneca COVIF-19...

Az AstraZeneca COVIF-19 oltása milyen (egészségügyi) állapotú embereknél okozott vérrögöt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 08:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam a COVID-19-et.
2021. máj. 14. 08:49
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól tudom, 40 évnél fiatalabb nőknél jelent meg, de itt is elenyészően, nagyon kicsi rá az esély.
2021. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az immuntrombocitopéniában szenvedők azok, akiknél előfordulhat, de ott is ritkán.
2021. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 ezt rosszul tudod, férfiaknál is ugyanolyan arányban fordult elő, csak mivel első körben az egészségügyi dolgozókat oltották, ahol kb 80% nő, így nyilván több nőnél alakult ki, mert többet oltottak be vele. De világszinten 200 millió Astrával oltottból maximum párszáz ilyen eset volt. Nagyon kicsi esély van rá.


[link]

2021. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha én beadadom magamnak, akkor nem lesz semmi bajom?
2021. máj. 14. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy eséllyel nem.
2021. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb. 1 a 200ezerhez, hogy vérrög képződést szenvedsz tőle, és 1 a millióhoz, hogy meghalsz.

Ha nincs vérképzéssel kapcsolatos betegséged, autoimmun betegséged, nem szedsz fogamzásgátlót, akkor szinte kizárt, hogy bajod legyen tőle.

Én is Astrazenecát kaptam 35 éves nőként, autoimmun betegség gyanúja mellett. Semmi bajom nem lett tőle, leszámítva a lázat és a fejfájást, amit egy Algopyrin megoldott.

2021. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!