Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol viszkethetek mindenhol?

Mitol viszkethetek mindenhol?

Figyelt kérdés

ma reggelre a kezemen es a labfejemen rettentoen viszkettem, olyan dudorok vannak ott amikor a szunyog megcsip. gondoltam biztos van bent es este megcsipkedett. hat nem. 4 ora alatt az egesz homlokom, nyakam, combom, hatam, mellkasom ilyen lett, es rettentoen viszket. bolha kizarva, ez esetben szunyog szinten. poloska szinten, mert agyban reggel ota nemvoltam, es mar furodtem is, hajat is mostam azota. illetve kb fel oraja a tarkom es meg a fejem, ahol a hajam van, ott is erzek dudorokat es nagyon viszket. a fejem meg mint egy paradicsom olyan piros..

ez mitol lehet? :/


2021. máj. 17. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, allergia! Valamilyen vitamint vettél be? Kenőcs? Mit ettél?
2021. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana most felhívni a háziorvosod, ez nem játék.
2021. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem hívd fel a háziorvost, esetleg egy kórházat, vagy menj a sürgősségi-re.
2021. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Sürgősségi! És írd majd meg, hogy mi lett az eredmény.
2021. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

felhivtam a haziorvost, delutan kell menjek hozza, o etelallergiara tippel. kerdezte mit ettem tegnap vagy ma amit korabban nem. hat, mivel tegnap noverem nalunk volt, igy chipseztunk, fagyiztunk , dinnyet ettunk es pizzaztunk. na, ezek kozul mar vagy 1 eve egyiket sem ettem, szoval ezek kozul lesz valamelyik, vagy ami ezekbe benne van.

egyebkent calcimuscot kellett bevennem, es majd kapok kenocsot

2021. máj. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!