Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pontosan hol kell megadni az...

Pontosan hol kell megadni az EESZT mobiltokent az oltási adatok megtekintéséhez?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy "a gyógyszertári rendszergazdai program" kell, de ez mit jelent pontosan? Az [link] hol van lehetőség ennek megadására?


Az összes többi lépést elvégeztem, amit itt írnak: [link]

Köszi!



2021. máj. 17. 12:33
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Azt szeretnéd, hogy a mobilod gyakorlatilag a védettségi kártyád legyen? Ahhoz nem kell mobiltoken. Telepíted az alkalmazást, na nem azt az "EESZT mobilToken" nevűt, amit a Play áruház az EESZT keresésre feldob, hanem az "EESZT alkalmazás" nevűt. Telepítés után elindítod, megadod a TAJ-számodat, és közben ügyfélkapuval belépsz az EESZT honlapon, ahol elindítasz a Mobilalkalmazások menüben (jobbra az utolsó menüpont) egy regisztrációt. A honlapon eljutsz oda, hogy kirakja a QR kódot, a telefonon meg addig, hogy azt beolvasod, utána még kér a honlap egy kód visszaírását, és kész is.
2021. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja, hogy többféle alkalmazásuk van!

Köszi! Elvileg sikerült regisztrálni, viszont a PIN megadása után bejelentkezni már nem. A TAJ-alatt jelszóként próbálkoztam már a PIN-kóddal, az ügyfélkapu jelszavammal és tokennel is, de sikertelenül. Ott mit kell megadni?

2021. máj. 17. 12:59
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Jaj. Valahol a webes regisztrációnál meg kell adni egy 6 számjegyű PIN-kódot, azzal kell belépni az alkalmazásban, ahol figyelj, mert összekeveri a számjegyeket.
2021. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azzal nincs gond. Van 6számjegyű PIN, azt meg is adtam, de utána bejelentkezést kér a TAJ-számmal, és nem fogadja el jelszóként a PIN-kódot, sem az ügyfélkapus jelszót, sem egy Tokent. Ott mit kellene megadni jelszóként?
2021. máj. 17. 13:18
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem tudom, nekem csak a PIN-kódot kéri az alkalmazás.
2021. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát... azóta sem sikerült javítani a helyzetet. IT-s ismerősök is csak pislognak, hogy mekkora fos az alkalmazás :D

Marad a plasztikkártya, ha egyszer végre ideér...

Azért köszi!

2021. máj. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!