Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futótűzként terjed a koronavír...

Futótűzként terjed a koronavírus a világon, Magyarországon javulnak az adatok. Van okunk bizakodni?

Figyelt kérdés

"Futótűzként terjed a koronavírus a világon"

[link]


"Koronavírus: hónapok óta nem érkezett ilyen kedvező adat Magyarországról, hamarosan megszólal az operatív törzs"



[link]



Hálás köszönet miniszterelnöknek és kormányának, amely megvéd minket!



2020. dec. 15. 10:32
 1/9 TR75 ***** válasza:
91%
Szerintem enyhíteni akarnak, ehhez igazítják az "eredményeket".
2020. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
🤦‍♀️
2020. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
🤦🏽‍♀️
2020. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hálás köszönet a miniszterelnök úrnak az elmúlt 1 évért!

Igaz, májusban majdnem megdögöltem a kórházban, mert hazaküldtek vakbélgyulladással a vírus miatt, de túléltem!

Másfél évig nem találtam munkát, de legalább bejelentetlen gyümölcsárusításra felvettek, így ki bírtam perkálni az albérleti díjat!

Szerintem a vírust nagyon jól kezeltük, hiszen a maszk mindentől IS megvéd. Bár a kasszánál ugyanúgy ráállnak a s*ggemre, meg összetapizzák a pékárut, némelyik rá is tüsszent, de azt mondták, a maszk megvéd az ördögtől is.

Az éjszakai kijárási tilalom szerintem jó ötlet volt, rengeteg embert látok hajnal 3-kor flangálni az utcán.

Huhh, ezt megúsztuk!

Micsoda intézkedések voltak itten! 😍

2020. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
🤦🏽‍♀️
2020. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is hálás vagyok a miniszterelnöknek, mert neki és a talpnyalóinak köszönhetően véglegesen eldöntöttem, hogy Nyugat-Európába költözöm, ahol emberként bánnak velem, nem kutyasz@rként. Ezt meg is tettem még nyáron. Az új lakóhelyemen megismerkedtem életem szerelmével, akivel majd idővel HIVATALOSAN házasságot köthetünk, amit Magyarországon nem tehetnénk meg :)


Ja, és igaza van az elsőnek. Valószínűleg megunták a kijárási tilalmat, meg aztán közeledik a karácsony és a szilveszter, szóval alacsonyabb számokat közölnek le, hogy vissza tudják vonni a következő hetekben a tilalmakat, és lehessen bulizni menni.

2020. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esti sétálók otthon marasztalása hozta az eredményt.
2020. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy világjárvány idején a legfontosabb azzal foglalkozni, hogy lehetetlenítsük el a melegeket és a transzneműeket az országból. Tüntetni most úgy sem tudnak.

Így tovább! 🐒🐵

2020. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd Cilike közli, hogy megint adatbeviteli hiba történt, mindegyik végéről lemaradt egy nulla.
2020. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!