Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beletörik valaki karjába...

Ha beletörik valaki karjába az injekciós tű, hogy szedik ki?

Figyelt kérdés
Egy ismerős járt így még régebben.
2010. aug. 24. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
uhh :/ vhogy kiszedik.....nemtom am
2010. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

utána nyúlnak valami szerszámmal a lukba, esetleg bemetszik a bőrt. Szerintem.

Én kipróbálnám xD

2010. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hajrá!Írd meg mi lett a vége!

De inkább ne aprózd,egy 65-ös szeggel próbáld,azt jobban látod!!!

2010. aug. 24. 01:25
 4/13 Salx Narval ***** válasza:
Nekem egyszer, egy horgászhorog fúródott a talpamba a strandon.Ne tudd meg.:D Se be, se ki.Kaptam egy érzéstelenítőt és a doki úgy döntött, hogy akkor lesz legkisebb a seb, ha tovább tolja.Gyakorlatilag addig tolta, amíg az eleje kijött és akkor kihúzta.Maga a művelet nem volt fájdalmas, mert hatott az érzéstelenítő, de amikor beleszúrt a talpamba, kb 5 helyen, az jobban fájt, mit a horog szúrása.A tűvel nincs ennyi macera, azt simán kiveszik és tetanusz sem kell utána.De nyílván az sem kellemes, főleg ha mélyen tört.
2010. aug. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamukérdés!


Az injekciós tűk rozsdamentes orvosi acélból vannak,

90 fokos hajlítást is kibírnak anélkül hogy eltörnének!

2010. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbáld ki,vegyél egyet és nézd meg mi történik,ha 90°-ban elhajlítod.Kamerázd le és rakd fel a youtube-ra.Kérdezz meg egy orvost,hogy előfordulhat-e ijen!
2010. aug. 25. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na én is ezt irom mint az elöttwem szolo ( mint egészségügyis ) már probáltam saját kezüleg tüt törni nem sikerült, hajlott, tehát nagy döfés....stb... kellene ahoz h eltörjön, tehát erre a válaszom amugy ha mégis beletörne, akkor, az h kicsi metszéssel kiszedik, lehte még metszés sem kell( mint a sfa-szálka ha belenegy ki lehet piszkálni, ) mondjuk egészségügybe ezt jobban meg tudják oldani.
2010. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amugy ha ismerösöd járt igy el tudná neked mondani h szedték ki, mint ahogy arrol is beszélt nbeked h ez történt, amugy hihetetlen, mind1.
2010. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én még nem törtem bele senkibe :)


Na jó, most elővettem egy vadiúj tűt... Meghajlítom derékszögbe...Bírja. Tovább hajlítom, már egészen U alakú, vagyis inkább V. Egybe maradt...Visszahajlítom...hopp, derékszög után kicsivel elpattan. Hát ennyi.

Ha beletörne? Pici rámetszés, fogó (peán, kocher, stb.) és kint van.


(Karba nem tudom, hogy törhetett bele. Vénázáskor, bőr alá biztosan nem, izomba ott meg nem megy mélyen...)



A doktor.

2010. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 15:11


Az anyám Eü dolgozó, kismillió injekciós tűt és fecskendőt barmoltam már szét gyerekkorom óta!


Egyiket se lehetett csak úgy eltörni, ahhoz igen komolyan meg kellett hajlítani őket..

2010. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!