Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább injekciós élményetek? Melyik fájt legjobban? Hova kaptátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
10 évesen fenekembe, asthmás fulladásos rohamra. Annyira fájt, hogy görcsberándult minden izmom. De legalább nem fulladtam meg!
2011. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A begyulladt fogínyembe... el is ájultam.
2011. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%
Szintén fogínybe... Bal oldal felső részébe ment... eléggé sz*r volt. :s
2011. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
88%
Szülésznő lévén magamnak adtam combizomba egy fájdalomcsillapítót,utánna kb 3 hónapig fájt és zsibbadt erősen,eltaláltam egy ideget.
2011. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Általános iskolában, azt hiszem 14évesen kaptunk oltást, amit nem fogadott be a szervezetem(nem pirosodott be) és másikat kaptam vállba, ami rettentően fájt. :S
2011. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem nem szuri volt hanem vérvétel a kórházban miután előző nap szinte nem ittam semmit. Persze nem jött a vér egyik érből sem és vagy 5ször próbálta a nővér és ahogy forgatta a tűt a karomban elég szar volt...
2011. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 yuda ***** válasza:
Valami vérhígító izét kellett magamnak injekcióznom, nem is emlékszem , de több napig adni hasnál, igaz csak bőr alá, de pár nap múlva annyira érzékeny lett, hogy irtóztam tőle..brrr :D
2011. júl. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
orrmandula műtétnél a szájpadlásomba...azt hittem belehalok, úgy fájt a szuri (nem altattak).
2011. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

1.Garat és orrmandula műtétnél a torkomba kaptam injekciót... Na az igazán fájt... Azt hittem nem élem túl, nem altattak.

2. Hasamba, a köldököm köré 8 injekció egymás után, hagy ne részletezzem.

3. Foghúzásnál

2011. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én még nem nagyon éltem át extrémebb oltásokat(pl. fogínybe, stb.) de személy szerint nekem a csípő fölé beadott tetanusz is eléggé fájdalmas élmény volt...
2011. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!