Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kidomborodhat a kutacs?

Kidomborodhat a kutacs?

Figyelt kérdés
Régebben észrevettem már magamon, hogy a fejtetőmön a kutacs kidomborodik. A napokban kezdett el érdekelni, mikor is hajstílust akartam váltani, de félek, hogy túlságosan is látszódhat. Van valami megoldás, hogy ne domborodjon ki ennyire? (18)

#kutacs #kutacs kidomborodik
2021. máj. 18. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
De hát annak már be kellett volna záródni.
2021. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen oknál fogva mégis kidomborodik. Pár ismerősöm szerint oldalról elég jól látni lehet.
2021. máj. 18. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem mindenképpen menj orvoshoz. Már nem szabadna, hogy kutacsod legyen!
2021. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenlegi helyzetben hova érdemes menni egyből, hogy ne hónapokat kelljen várni a sorrakerülésre? Vagy megteszi ha csak aháziorvoshoz elmegyek vele?
2021. máj. 18. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben háziorvos, meg tudja mondani, mit lát. Utána, ha valóban kutacs (de ilyenről még nem hallottam), akkor szerintem neurológiára küld.
2021. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolom nincs semmiféle egészséges házimódszer, hogy ez a “dudor” eltűnjön, jól gondolom?
2021. máj. 18. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi ez a dudor. Továbbra is fenntartom, kutacs nem lehet! Ott csontnak kell lennie. Ha annak idején így forrt össze, azzal házi praktikákkal nem hiszem, hogy bármit lehet kezdeni. Én személy szerint egy koponya műtétet emiatt biztosan nem vállalnék be. Max plasztikai sebész horror áron...

Ha meg valóban kutacs, akkor arra meg felelőtlenség lenne bármit javasolni azon kívül, hogy lássa orvos!

2021. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!