Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Április vége óta folyamatos...

Április vége óta folyamatos hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Áprilisban végén covidos lettem, azóta már csak az izmaim és a torkom fáj,de viszont folyamatosan hőemelkedésem van. Miért nem múlik? Kellene erre valami gyógyszert szednem? Vagy mi lesz így? Természetesen az orvossal beszéltem legyek türelemmel szerinte. De én aggódom.

2021. máj. 18. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van. Több embernek - köztük nekem is - több hónapja hőemelkedése van. Legyél türelemmel, ez poszt-covid tünet. Lassan lejjebb fog menni.
2021. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Oltás segít a post covidon.
2021. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Kiderült már azóta hogy mitől volt a hőemelkedés? Nekem most pont ugyanez a problémám, dec elején estem át a covidon, és azóta (lassan 2 hónapja) kb folyamatos, vagy vissza visszatérő hőemelkedésem van. Torkom van begyulladva, meg fáj a jobb oldalam.. én is aggódok, háziorvosom szintén elküldött a fenébe hogy várjak még vele...

2022. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!