Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez körömgomba vagy elhalt köröm?

Ez körömgomba vagy elhalt köröm?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel vettem észre a lábamon, akkor még kisebb volt, vérzett is, elmentem pedikűröshöz, tüneti kezelésnek bizonyult, nem javult, sajnos ősszel covid miatt sztk bőrgyógyászat nem fogadott, de most elmennék vele orvoshoz, hogy rendbe rakjam.

Már próbáltam fokhagymát, teafaolajat, de nem múlt el, igaz, nem is nagyon változott.

Lehet, hogy rá esett valami, sajnos nem emlékszem.

Kép:

[link]



2021. máj. 19. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért, ha rá esett volna valami, ami ekkora sérülést okoz, arra egészen biztosan emlékeznél.

Az teljesen egyértelmű, hogy az elhalt, de a kérdés az, hogy mitől.

A fokhagymát, meg az ilyen szarokat hagyd a picsbe, valszeg azzal nyírtad ki a körmödet, mikor még kezelhető lett volna.

Mindenképpen doki.

Kezdj a háziorvosnál, ő valszeg sebészetre fog küldeni, de mindenhol mondd el azt, amit ide leírtál.

2021. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhalt
2021. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez már úgyis mindjárt lejön, nincs vele teendő. Mindenesetre nekem nem gombásnak tűnik, az nem ilyen "szép" sima, homogén.
2021. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!