Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amíg nem volt covid az emberek...

Amíg nem volt covid az emberek, üzletek, hivatalok miért vették lazábban a fertőtlenítést (kilincsek, asztalok, pultok, wc-k) holott azért eddig is voltak veszélyes kórókozók (mrsa, ecoli, bélféreg, körömgomba) amik megkeserítették a mindennapokat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert ez fel lett hypolva... Szánalmas, hogy olyan emberek fertőtlenítik feszt a kezüket most, akik egyébként sz@rás után sem mostak kezet... Én évek óta hordok magamnál kézfertőtlenítőt, nekem nem volt gáz mikor tavaly felvásárolták az egész készletet 🤦
2021. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Mert azok nem köhögéssel terjednek, könnyebben gyógyíthatók, nem lehet velük lélegeztetőgépre kerülni, és nem marad utánuk vissza egy betegesebb, legyengült állapot.
2021. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. honnan tudod? simán lehetnek olyan kórokozók egy kilincsen, amik veszélyesebbek, mint a covid...
2021. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 everlight ***** válasza:
Mert felesleges,az immunrendszer ellen áll a kórokozóknak
2021. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt is volt, hogy ha utcáról megy haza az ember kezet mos, meg ha eszik az utcán előtte kezet mos vagy fertőtlenít valahogy, ez nem új keletű dolog annyira.
2021. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Mert nem voltak rákötelezve. Normális helyeken eddig is fertőtlenítettek és normális ember eddig is mosta a kezét szappannal. Bizonyos országokban 10-20 éve is ki volt rakva a kézfertőtlenítő az állomáson és az áruházakban. Nekem inkább az volt fura, hogy ez egyeseknek miért nem volt alap eddig is.
2021. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!