Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ropoghat és fájhat...

Miért ropoghat és fájhat ennyire a nyakam?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban állandóan ropogott, most nagyon fáj ha bal oldalra fordítom a fejem, az egyik csigolyánál. Próbálom kiroppantani, kicsit olyan mintha ki akarna, de erre csak ropog egy hatalmasat és ugyanúgy fáj tovább. Régebben annyira is fáj, hogy a dobozos sört nem bírtam meginni mert nem tudtam felfele mozdítani a fejem, ezt amióta van masszőröm sikerült helyreállítani. Lehet ez akár rossz párnától is? Vagy attól, hogy volt egy balesetem úgy 2012 fele, amikor leestem 2 méter magasból és hetekig nem tudtam szinte mozdítani a fejem?

29f


2021. máj. 20. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen menj el egy orvoshoz. Lehet hogy egy jó csontkovács rendbe hoz, de egy vizsgálat nem árt.
2021. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát inkább a balesettől mint a párnától. És ide orvos kell.
2021. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen MR vizsgálat, simán lehet sérv.
2021. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvos. Csontkovacshoz ne menj, csak ronthat rajta.
2021. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csontkovácshoz nem akarok, masszőrömtől elég rosszakat hallottam róla, viszont nincs oltási kártyám, így megvizsgálnak egyáltalán?
2021. máj. 20. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Jártam orvosnál, nem kérték az oltási kártyámat. Tehát ellátnak. Neurológushoz menj, reumán nem csinálnak semmit.
2021. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kérek a háziorvostól beutalót.
2021. máj. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!