Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony vernyomas oka?

Alacsony vernyomas oka?

Figyelt kérdés

Ha alacsony a vernyomas ertekeim azon hogy tudok javitani?

Most be adassam magamnak a vakcinat igy?

Nem okoz verrogot?

99

59

76

27/F



2021. máj. 20. 22:31
 1/4 Gyula 07 ***** válasza:
Igyál időnként vörösbort :) Ez ténylegs segít
2021. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek elég szar adatok.

Nekem is elég alacsony szokott lenni sajnos a vérnyomásom de olyan 80/60 nál már ájuldozni fogsz azt remélem tudod.


Egyébként több folyadékot kell inni legalább 2 litert (ha az átlagosnál nagyobb a termetet,akkor ennél többet).

Egyél valami édességet,és kajálj is rendszeresen.


A kv-t nem ajánlom max egy csészével...de általában nem nagyon szokta feljebb vinni a vérnyomást. Aztán kb ennyi amit hirtelen tudok.

2021. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mozogj is valamit...ha nem más nyomj le pár fekvőt vagy hasonló,fussál ilyesmi.
2021. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony a vérnyomásom, de teljesen jól megvagyok így is. Nem vagyok ájulós meg ilyesmi. Azt mondják, sok folyadékot kell inni, de én nem vettem észre változást, csak többet pisiltem.

A vérrögök szerintem nincsenek összefüggésben a vérnyomással. A covidos halottak között soknak volt magas a vérnyomása, úgyhogy ebből a szempontból jobbnak tűnik, ha alacsony. Én nem oltatom be magamat, mivel nem tartozom veszélyeztetett csoportba, egészséges vagyok, és viszonylag kevés emberrel találkozom. De ez a te döntésed, nem akarlak lebeszélni róla.

2021. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!