Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem kapom meg a védettsé...

Miért nem kapom meg a védettségi igazolványt ha voltam koronavírusos?

Figyelt kérdés

Ugyebár ilyenkor automatikusan kellene kapni.. Csakhogy én elmentem igényelni a kormányablakhoz és ott megnézte az ügyintéző a rendszerben és azt mondta nagyon sokaknak ez a problémájuk de hogy nem zárták le rendesen. És kérdezzem a házi orvosom. Ezt is megtettem utána viszont ők azt mondták hogy mindenkinek ezt mondják.. De hogy utána néz persze azóta sem hívott. És mikor mondtam az oltást hogy nem szeretném mivel terhes is vagyok igyis pont akkor voltam koronás akkor rögtön mondta hogy pedig lehet nekem is stb.

Szóval most akkor mi a teendő? Szeretném azt az igazolványt hiszen jár nekem. De ha mindenki mást mond..


2021. máj. 21. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, gyorsteszt volt vagy PCR? Ha gyorsteszt akkor az OMSZ-től kell, hogy legyen bejegyzésed az eseménykatalógusban. Ha PCR, akkor az egészségügyi és betegdokumentumok menüben kell, hogy legyen.
2021. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#8 vagyok: Volt főnököm sem kapta meg a kártyát, pedig őt februárban beoltották, és már ő is kérvényezte 2x is a kormányhivatalnál. Kártya azóta sincs, az alkalmazást meg nem próbálta szerintem.

Ismerősöm 4 hónapra rá kapta meg a kártyát, miután átesett rajta.

Én kb. 3 nappal utána megkaptam, átestem rajta. Kész vicc az egész, ha kitalálnak valamit legalább működne.

2021. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nekem az OMSZ által van fent de az orromból vettek mintát vagy az akkor nem PCR azt sem tudom mi a különbség. :O

Borzasztó ami itt megy.. És az ember azt sem tudja mit csináljon várjon vagy oltassa be magát vagy az antitest vizsgálatért fizessen közben lehet meg jön a kártya..

2021. máj. 25. 08:40
 14/16 anonim ***** válasza:
13# Ha még ott helyben kiderült az eredménye az gyorsteszt volt. (A PCR az érzékenyebb, ezért ha a gyorsteszt negatív, akkor csinálnak egy PCR-t is és várni kell az eredményére pár napot.)
2021. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen akkor az elsőre pozitív lett. Szóval nem volt szükség PCR tesztre.

De ezzel is benne kellene legyek a rendszerben nem?

2021. máj. 25. 09:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, ezért kérdeztem, hogy látsz e bejegyzést az OMSZ-től. Akkor itt csak két verzió van: nem zárt le a háziorvos, vagy csiga lassú tempóban dolgoznak a kormányhivataban. (Én 2,5 hónappal a fertőzés után kaptam meg.)
2021. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!