Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Változhat a súlyom 4 kilót...

Változhat a súlyom 4 kilót egy éjjel alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap este még 152 kilót mutatott a mérleg, ma reggel viszont már csak 148-at, ez lehetséges? Vagy a mérleg rossz? Huszonéves férfi vagyok egyébként, nem tudom számít-e.

2021. máj. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
4 liter gaz tavozott?
2021. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora testsúlynál simán.

Víz és szar.

De egyébként ez már a méréshatár teteje, szóval ha fél centivel odébb raktad a mérleget, vagy máshogy álltál rá, már mutathat +/- pár kilót.

2021. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most is ráálltam és 150-et mutatott úgyhogy lehet benne valami. Pedig már megörültem :D
2021. máj. 22. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: sose mérj súlyt este is, meg reggel is! Mindig reggel, wc után, reggeli előtt! A mérlegnek keress állandó helyet, lehetőleg ne parkettán, legjobb, ha valahol nagyméretű mozaik van.

Nem mindig, az se, mit eszel. Vannak ételek, amik több vizet kötnek meg. Ekkora súlynál ez simán kiadhat akár 2-3 kg-t is.

2021. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!