Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalatál te is ilyen...

Tapasztalatál te is ilyen fejfájást? Mitől szűnt meg? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran fáj a fejem, szinte mindennap. Nem szokott segíteni fájdalom csillapító, szóval már nem is próbálkozom vele ..

Addig mindig csak a homlokom és a halántékom tájéka fájt. Most is fáj, de kiegészült egy tartó táji fájdalommal, nem lüktető hanem inkább feszítő jellege van. Nem tudom mihez hasonlítani de mintha a lándzsát bele vágtak volna a homlokomba és keresztül ment volna a fejemen, ki a tarkómon.

Hányinger és hányás is megesik hogy társul ezzel.

Volt veled már ilyen? Mi volt az oka? Mi segített? Előre is köszönöm!



2021. máj. 23. 10:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hónapokig minden nap erős fejfájással ébredtem, kivizsgáltak, semmit nem találtak.

Aztán teljesen más okból elmentem fogszabályzásra, ahol azt mondta a doki, hogy szorítom éa csikorgatom éjjel a fogaimat, ezért van a lenti elkopva és ettől befeszül az egész állkapcsom, amitől minden bizonnyal fejfájással ébredek. Csak lestem. Aztán kaptam egy éjszakai sínt, azóta minden rendben:)

2021. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!