Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 napja néha néha erősen...

2-3 napja néha néha erősen fáj a fejem, de csak pár másodpercig. Van hogy sokáig fáj de akkor csak enyhén, ez mitől van? Se az alvásomon se a táplálkozásomon nem változtattam. Inkább a bal szemem fáj és felül a homlokom és a fejem teteje között bal…

Figyelt kérdés
Oldalt fáj, de olyan is van hogy a jobb halántékom fele, ugyanúgy 2-3 napja a kezeim fájnak néha, lábam, de csak egy ideig, pl tegnap a jobb kezel fájt de ma reggel a bal lábam most pedig a bal kezem, tegnap. Azon gondolkodtam, hogy tegnap előtt, meg az előtt megittam egy egy Monstert, eddig soha nem ittam, lehet emiatt van? Nem tudom, 16 vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat
2021. máj. 24. 13:34
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az ilyen szerteágazó tünetek többnyire autoimmun folyamatra utalnak.
2021. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kezed és a lábad csak fáj vagy zsibbad? Migrén is lehet. Ilyen idős korban már bőven kijön ha migrénes típus vagy. Bár nekem más típusú migrénem van, de mostanában én is tapasztalok ilyen pár másodperces belenyilallásokat. Igyál sok folyadékot. Ha nem múlnak a tünetek háziorvost keresd fel vele.
2021. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!