Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogszabályozás 18 év felett...

Fogszabályozás 18 év felett sztk-ban lehetséges?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs már rá tb, 19 éves vagyok, lecsúsztam róla, de úgy gondolom, hogy ott talán valamivel olcsóbb lenne. sajnos horribilis összeget nem tudok rááldozni, max 200ezer forintot, mivel még tanulok.

Volt, aki 18 év felett csináltatott sztkban ? Ha igen, mennyibe került neki ?

MÁS: Van beutalóm, ilyenkor időpontot kell kérnem, vagy beutalóval is megnézik időpont nélkül, aztán majd adnak időpontot ?


2010. aug. 24. 14:17
 1/3 anonim válasza:
Beutalóval is megnézik időpont nélkül. Max 200ezer...annyié egy komplett fogsort csinálnak...
2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez biztos ? Mármint hogy megnézik beutaló nélkül, meg időpont nélkül ? Ez nem sürgősségi ellátás!

Fogsor még korai lenne 19 évesen, pláne, hogy a fogaim nem rosszak, járok rendszeresen fogorvoshoz, csak a felő fogsorom kusza, a szemfogam feljebbről nőtt ki.

2010. aug. 24. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:
elnézést, rosszul írtam, tehát beutalóval, időpont nélkül
2010. aug. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!