Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ártalmatlan csomók?

Ártalmatlan csomók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindket hónaljamban van 1-1 mobilis, fájdalmatlan csomó,kb.ugyanazon a helyen. Az egyik oldalon jobban kitapintható . Kb 20 eve ott van,anno semmit nem talaltak kórosnak. Viszont tegnap megint megnéztem,kicsit ideges lettem.

Másnak is van hasonló problémája?

Köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 25. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Benőtt szőr, ciszta, bármi lehet.

Nem kell rosszra gondolni

2021. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából,a mell es a hónalj közötti részen van. Fájdalmatlan, mozdítható és mind a két oldalon ugyanott.
2021. máj. 25. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Valôszinü hogy mirigy,van mikor jobban èrezni,van hogy kevèsbè.Úgy mint a mellben is.
2021. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nő vagy, vagy férfi? Az ilyesmire mindig lehet biztonsági választ és találgató választ is adni.


A kóros, pl. áttétes nyirokcsomók általában kemények, szabálytalan alakúak és gyorsan nőnek. A jóindulatú csomók, pl. a reaktív nyirokcsomók pedig puhák, szabályosak, mobilisek.


Ezeket szerintem te is tudod, mert elolvastad már. Ha ott van valami ezer éve, ami nem nő, kicsi az esélye, hogy kóros, de a biztonsági megoldás mindig a képalkotó eljárásokkal készült diagnózis, az arany standard pedig a biopszia.


Nekem a combomon van egy csomó évek óta. Elmentem idegesen a háziorvoshoz, aki megtapintotta és azt mondta, hogy lipóma. Elég parás vagyok, de elhittem neki. Azóta is olyan, amilyen akkor volt.


A lágy rész nyilván egy kicsit parásabb, azt megadom.

2021. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam ultrahangon,nem kórosak.
2021. jún. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!