Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arc fájdalom, milyen orvoshoz...

Arc fájdalom, milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött a problémám, jobb oldalt az arccsontom felső-középső részén (szinte pont a külső szemzug alatt) van egy pont, ami érintésre érzékeny volt, fájt is ha megnyomtam kicsit.

Ma rosszabb lett a helyzet, ha nem nyúlok hozzá akkor nem mondanám hogy fáj, de érzem hogy nem stimmel ott valami, és kezd féloldali fejfájássá alakulni ez a probléma. (Emellett sokkal érzékenyebb az a terület, akkor is kellemetlen, ha épp csak végigsimítok a bőrömön.)

Soha nem volt még hasonló problémám, mi lehet ennek az oka? Én a fogamra tippelek, mert pont a napokban fájdogált az egyik felső fogam (pont az, amelyik felett ez az említett terület van). Ha nem múlik el, akkor a fogorvosommal beszéljek, vagy inkább háziorvoshoz menjek ezzel?



2021. máj. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fogad lesz. Fogorvossal beszélj, és minél előbb nézesd meg. Esetleg addig is vegyél be fájdalomcsillapítót.
2021. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz. Csináljon röntgent is.
2021. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőkörben a fogorvost javasolnám. Nekem is egy begyulladt fog miatt fájt az arcom. Ha a fogorvos szerint nem a fogad okozza, akkor háziorvos. (1#-el ne foglalkozz, mindenhova agydaganatot ír...)
2021. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Annyira nem fáj, hogy fájdalomcsillapítót vegyek be, csak zavar hogy mi lehet. De akkor mindenképp beszélek majd a fogorvosommal.
2021. máj. 25. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Rontgen kell mindenkepp.
2021. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első körben fogorvos. Ha nincsen fogászati alapja a fájdalomnak, tovább fognak irányítani, valószínűleg háziorvoshoz, neurológushoz.
2021. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!