Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hámló bőr ellen mit lehet tenni?

Hámló bőr ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Minden féle krémet próbáltam már,de ugyan úgy hámlik a bőröm. Szinte az egész testem érintett..

Viszket,apró "darabokban" hámlika bőröm,de ha vakarom,akkor iszonyatossan ég és fáj.

Orvosnál már voltam,annyit mondott,hogy használjak valami krémet,de ő sem tudja,hogy mi a bajom. Hiszen a cukrom jó és a pajzsmirigyem is rendben.


18/L


2021. máj. 25. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

En sosem szoktam egy orvosnal vegezni ha komolyabb problemam van.


Menj el ha lehet meg 2 masik orvoshoz.

2021. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, menj másik orvoshoz. ha egy krém se oldotta meg akkor ott valami komolyabb baj van. ekcéma, gomba, ilyesmik ki lettek zárva? allergia?
2021. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Börgyógyásznál is voltam,azt mondta,hogy túl zsíros a bőröm,de van rá egy jó krém vagy mi (Bioderma a neve) és használjam azt,az sem vált be.

Előtte a háziorvosom pedig azt mondta,hogy száraz a bőröm. Kettő közül most nem tudom,hogy melyik az igaz..

Mellesleg bejelentkeztem egy magánhoz is,de az csak jövő héten tud fogadni. :/

Allergiáról nem tudok,ekcémára sem gyanakodtak az orvosok. A gombát nem zárnám ki,de nem tudom,hogy az hosszú ideig kitart?

2021. máj. 25. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerencsere nekem "csak" a fejemen meg az orrom kornyeken van ilyen.


Nekem a borgyogyaszom felirt egy sampont, igy nem korpazok meg ilyenek hala egnek. Szornyu volt.


Az orromra meg felirt egy alkalmi steroidos kenocsot meg gombaolo kenocsot.


Nekem is az volt hogy tul zsiros a borom es vannak ilyen mikroorganizmusok minden egeszseges boron, de sajnos vannak olyan esetek amikor az ember szenzitivve valik ezekre a mikroorganizmusokra es gyullad, hamlik meg ilyenek.


Nekem valami seborrhea dermatitis a diagnozisom.

2021. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az 5. bőrgyógyász tudta megmodani, hogy nem gombás az arcbőröm, hanem gyerekkori ekcémám van, és ő adott végre egy krémet ami TÉNYLEG segített. azóta természetesen már rég elmúlt, majdnem a harmadik ikszet taposom
2021. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!