Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámló makk ellen mit tegyek?

Hámló makk ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja maszturbáláshoz tusfürdőt használtam, de nem mostam le a tusfürdőt rendesen és a makkomon maradt. Másnap vagy 2 nap múlva (nem tudom) el kezdett hámlani, főleg a hegyénél és kicsit ráncos. A fityma vége is kicsit száraz. Mit kéne csinálnom? Gondolom kiszárította a tusfürdő. 17F

2014. nov. 24. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad használni. Mosdásnál dörgöld le ujjal a hámló részeket folyó víz alatt. Pár nap alatt rendbe jön.
2014. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a tusfürdő okozta irritáció, akkor kipróbálhatod a Neogranormont. De ha nem múlik el, mutasd meg bőrgyógyásznak!
2014. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Muszáj ledörzsölni?
2014. nov. 24. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:

"Le kell vágni ? Nem, leszárad az magától is..."


Persze hogy muszáj ledörzsölni.

2014. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor leégsz a napon, akkor se kell ledörcsölnia bőrt.. gondoltam itt se muszáj. De akkor ez egy fájdalmas művelet lesz.
2014. nov. 25. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj, akkor kend be és várj egy kicsit, pihentesd és utána dörzsöld le..
2014. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szárazság ellen bekened testápolóval .Ne dörzsöl le ,majd úgy is lejön magától ha alatta már ott az új .

Testünk bőre szinte mindenhol megujjul ,csak nem mindenhol ilyen látványosa .

2014. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap nem nagyon tudtam hátrahúzni a fitymám, mert egy bizonyos ponton szúró fájdalom volt. Este vízben nagyon lassan sikerült, ledörzsöltem róla a nagyját, de 1 óra mólva megint nem tudtam hátrahúzni, mert fájt. Erőltessem, vagy hagyhatom, vagy majd este fürdés közben víz alatt?
2014. nov. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!