Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A második COVID oltáshoz is...

A második COVID oltáshoz is ugyanazt a nyilatkozatot kell vinni, vagy oda egy másik fajtát kell?

Figyelt kérdés
Csak mert anyum folyamatosan aztat erőlteti hogy nekik igenis mást kellett az oltóponton kitölteni de én a neten nem találtam sehol ilyet.

2021. máj. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Mikor mi mentünk (kórház szervezte dolgozóknak) akkor mindannyian ugyanazt a nyilatkozatot vittük másodjára is.
2021. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Amit adtak kis papírt az első oltás során, nekünk azt kellett vinni, és annak a hátoldalára írtak.
2021. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy azért mondja ezt anyukád, mert idő közben kicsit változtattak a nyilatkozaton. Pl. 3 hónapon belüli hivatalos pozitív covid-teszt már nem kizáró ok, lehet, hogy leszedték róla. Vagy a terhesség, szoptatás sem az már.
2021. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Szombaton voltam az elsőn. Ott mondták, a másodikhoz is kell a nyilatkozat.

Ha nem viszel, akkor sincs gond. Van náluk bőven. Pár perc a kitöltése.

2021. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!