Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hogyan nyugtatja magát...

Ki hogyan nyugtatja magát hogy egészséges?

Figyelt kérdés

Kicsit hypohonder vagyok. Kb 1 éve megjelent pár igen fájdalmas nyirokcsomóm. Sajnos nagyon megijedtem, azóta pánikolok sokszor, minden apró jelet a testemen katasztrófának vélek felfogni. Akkor a nyirokcsomókra aztmondták, nagyon lassan fognak visszahúzódni, mert olyan fertőzésem volt. (1-2évet mondtak rá) azóta jóval kisebbek, nem fájnak már, nem húzódik, de még kibirom tapintani. És néha rámjön az érzés hogy mi van ha mégis valami rosszabb? :( az utolsó 4 hónapban voltam nőgyógyásznál, teljes hasi ultrahangon, tüdőszűrőn, vérvételen, sehol semmi kóros, mindent rendbenbtaláltak. Mégis pánikolok. 😪😪😪

Amúgy teljesen jól vagyok, majd kicsattanok, tele energiával, életkeddvel, nem vagyok fáradt szinte soha

... Egészségesnek érzem magam. Így is lehet valami problémám? Mármint valami betegségem amit csak nem vesznek észre az orvosaim??


2021. máj. 26. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajod azon kívül, hogy hipochonder vagy. Fordulj pszichológushoz.
2021. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ultrahang + vérvételre járj évente, én is szoktam. Ha van valami eltérés akkor foglalkozz vele, ha minden jó akkor miért lenne bajod?
2021. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosok nem találtak semmi kórosat, akkor egészséges vagy. Főleg, ha annak is érzed magad. Felesleges panikolni mert azzal bevonzod a rosszat. Éld nyugodtan az életed.
2021. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam nyugtatgatni magam, ha fáj itt-ott, akkor majd csak elmúlik. Ha meg már nagy lesz a baj, akkor max visznek mentővel. Idejét sem tudom mikor láttam orvost utoljára, 6 évnél biztosan több.
2021. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Azok alapból vannak, nyakon, combhajlatban. Akkor jelez gyulladást a szervezetben, ha megduzzad.

Szerintem is, ha évente egyszer elmész vizsgálatra, nem lesz baj. Viszont a vírus járvány egy valós félelem az emberiség számára. Sok millió életet fog követelni a következő években. Biztonság, egy különleges kormányzat uralma alatt lesz, mely időszak alatt nem lesz egyetlen betegség sem a földön!

2021. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!