Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az ember teljesen egészsége...

Ha az ember teljesen egészséges miért fáj mégis valamilye?

Figyelt kérdés
Sűrűn fáj a jobb bordám alatt, ami abban a vonalban a hátamig sugárzik. Voltam tüdőszűrőn, mellkas röntgenen, 2 különböző ultrahangon, belgyógyásznál, vérvételen minden negatív, sehol semmi, aminek természetesen örülök. Az orvosok szerint makk egészséges vagyok. Akkor végülis mitől fáj? 🤔 3 hónapja kivették a vakbelem, kb azóta észlelem ezt a furcsa érzést. Néha nagyon kellemetlen szúró fájdalom van benne, máskor csak tompa, nyomó érzés. Ha mozgok és bejáródik, akkor sokkal jobb mint pl éjszaka fekvés közben. 😞
2021. máj. 11. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Nézetem szerint mindez az operáció utóhatása, esetleg ún. fantomfájdalom.

Ismerősömnek levágták térdétől a lábát, mégis az agya azt diktálta neki, hogy az a része fáj, ami eltávolítottak. A fantomfájás nem is annyira ritka tünet.

2021. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Azért a láblevágás az más! Azt hívják fantomfájdalomnak, mikor nincs meg a végtag, de mégis fáj neki, mintha még ott lenne. Én inkább összenövésre gondolnék.
2021. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valamije, pontos j
2021. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!