Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg lehet halni természetes úton?

Meg lehet halni természetes úton?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Az összes ember akit ismerek betegségben vagy balesetben halt meg, valamint van aki más vagy a saját keze által. Engem az érdekel, hogy olyan módon érhet e minket a halál, hogy egyszerűen lejár az időnk éa kész? Tehát semmi bajunk egészségileg, egyik nap csináljuk a dolgunkat, másnap meg nem ébredünk fel, de nem agyvérzés vagy szívroham végez velünk.

2021. máj. 26. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik olyan hogy végelgyengülés.
2021. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a betegség is természetes halál. A végelgyengülés nagyon ritka dolog
2021. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom nagymamája egyszer csak meghalt, szimpla szívleállás volt, nem roham, nem agyvérzés. Leült a székbe, hogy a lány unokája kicsit megfésülgesse, hátradőlt és vége. Semmi előjele nem volt, nem volt beteg sem, 80 évesen. Szerintem ez elmegy természetesnek.
2021. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmire gondoltam. Hát a betegség az a kiváltó ok, de én nem mondanám természetes útnak, mivel egy külső befolyás miatt betegedünk le
2021. máj. 26. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dédnagymamám 98 évesen halt meg. Semmi baja nem volt, annyit figyeltünk meg, hogy nem volt már úgy étvágya és ő is mondta, hogy érzi, hogy el fog menni. Egyetlen kívánsága a kenyérszéle volt, azta ette utolsó napjaiban és egy délutánon örökre elaludt
2021. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit félreértelmezed a természetes halált. A végelgyengülésnek is többnyire szervleállás az oka.
2021. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A termeszetes ut is ugy jon, hogy hugyuti fertozest kap valaki, amibol felsoleguti is lehet, vagy vermergezes. De ha folyton helyrekalapaljak ujra es ujra az illetot, akkor evekkel meg lehet hosszabbitani a szenvedeset. Igy kisebb az eselye, hogy csak elalszik. Taplaljak, erot nyomnak bele, es vegetal.
2021. máj. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dédimamám így halt meg 94 évesen. Szellemileg teljesen ép volt, de az utolsó kb 2 hétben már nem bírt enni, lehetett érezni, hogy hamarosan elmegy.
2021. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dagadozó Agy ***** válasza:

Általánosban az igazgató így hunyt el. Egyik nap nem ébredt fel a délutáni szunyából.


Előnye szerintem, hogy sima, szenvedés nélküli a dolog.


Viszont nem tudsz keszülni rá, mint mindjuk egy nagyjából kiszámítható lefolyású betegség esetén.


Meg jó, hogy általában nem mi választunk, hogy milyen legyen a halálunk.

2021. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!