Ez igaz?

Figyelt kérdés
Hogy kórházban/fogászatba megyek akkor csak ffp3 maszkkal engednek be?

#kórház #maszk #COVID #Kororavírus
2021. máj. 27. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Ha oltott vagy, nem kell. Ha oltatlan vagy, kell 2 db negatív PCR-teszt, plusz maszk.
2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem igaz. Textilben is mehetsz, bár nem szeretik. Három rétegű eldobható, vagy FFP2. Az FFP3-ért sem rajonganak, de az sincs tiltólistán.

Annyi, hogy ha kórházi osztályon fekszel, és onnan visznek valahová vizsgálatra, akkor van kórház, ahol nem fogadják el a textilt. Illetve műtőbe se mehetsz be textilben.

2021. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
#1: Ez csak a tervezett műtétekre és kezelésekre/rehabilitációkra vonatkozik.
2021. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Hát nem tudom, én is tervezett műtétre várok. Azt tudom, kell 2 nappal előtte PCR teszt. Akárhogy is, még most is vannak ismerősök, egészséges erős katona, aki Covidos lett. Ez a félelem marad, de a Biblia ígérete szerint nemsokára tökéletes egészségben élhet minden ember a földön!
2021. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Én meg kórházban dolgozok. De ti jobban tudjàtok. Ràtok hallgatok. 1-es voltam.
2021. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

#5: Kettes és hármas vagyok. Ugyan nem kórházban dolgozok, csak hetente kétszer megyek laborba, meg ambuláns kezelésre, van kártyám, de soha nem kérték, ahogy a tesztet sem, csak akkor, amikor be kellett feküdnöm.

Sógoromat nemrég műtötték vakbéllel, van kártyája, gyorsteszt volt műtét előtt, aztán pcr, de annak az eredménye már műtét után jött meg.

A rendelet csak a tervezett beavatkozásokra vonatkozik. Bár lehet, van kórház, ahol a vezetésnek problémát okoz a rendelet értelmezése, és egyedi szabályokat alkotnak.

2021. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia kolléga! Te hol dolgozol?
2021. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akàrmilyen, ép maszkkal beengednek. Nyugodj meg, kérlek!
2021. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!