Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ropog, tompan faj a hátam, és...

Ropog, tompan faj a hátam, és meg jelent valami rajta (KÉP), mi ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


egyaltalan nem korlatoz a fájdalom, erőm maradt, de tompán majdnem állandó a fájdalom.

Néha jobb ha sétálok, de néha jobb ha fekszem.

Észre vettem hogy ahol van ez az elváltozás ott a gerincem mintha kijjebb állna.



2021. máj. 29. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
+ a gerincem eddig is latszodott közepén, de nem volt ilyen asszimetrikus. Mintha lenne rajta valami vagy nemtudom
2021. máj. 29. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
szerintem gerincferdülésed van, de ehhez egy olyan kép kéne, amin előre hajolsz és úgy látszik a gerinced. de amúgy el kéne menned ortopédorvoshoz, és ha ő azt mondja, akkor gyógytornászhoz
2021. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre: gerincferdülést próbálja korrigálni a tested és ezért a mellette lévő izmok megfeszülnek/begyulladnak.


A két képen, ahol lent van a kezed látszik is, hogy be van vizesedve az a környék, ez általában egy védelmi reakció a test részéről.


Lehet gerinc ferdülés vagy lehet kimozdult csigolya. Ortopédorvos, gyógytornász és egy igazi csontkovács. (Nem az a fajta, aki végig ropogtat, mint egy ropi, aztán csá).

2021. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!