Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik drogot fogyasztottak...

Akik drogot fogyasztottak miért feszül az állkapcsuk?Illetve milyen szerek következménye ez a mellékhatás?

Figyelt kérdés
A rágó és a víz ,hogy oldja meg a problémát?

2021. máj. 30. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűlek extasyt fogyasztottak általában annak a másnapi hatása az állkapocs fájdalma mert belasztizva folyamat rágsz mint egy idióta :DDD és valamit rágnod kell hogy ne a fogaid csattogtasd xd

De amúgy nekem sose fájt még másnap pedig sokat rágóztam közben. A vízzel nemtudok sokat nyilatkozni csak annyit hogy nem szabad sokat inni miközben rajta vagy a dolgon mert túl jó érzés lehet és túliszod magad.

2021. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen kérdéseket miért engednek kiírni? A beteg drogosok társalognak egymással. Komolyan ennél már nincs lejjebb.
2021. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Nem drogozom!
2021. jún. 1. 07:06
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#3: Mert annak van élete aki egy beteg drogos. :) Igazad van teljesen! Jó hogy nem meg kell dicsérni a magadfajtát. Szép életed lehet. Büszke lehetsz magadra! Az ilyen állatokat biztos nem alkalmaznám sehol.
2021. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem ezt mondtam de látom szövegértés megy meg a kiszinezés!:)

Nem mondtam hogy 0-24 drogozok, nem mondtam hogy dicsérj meg pont leszarom.

Tisztességesen tanulok és dolgozom és sose leszek ilyen begyepesedett mint a legtöbb idióta.

2021. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Jézusom. Remélem kiderül rólad, hogy drogos vagy. Az ilyeneket kerülni kell.
2021. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

A speedtől van leginkább ez, meg az extasy tablettától. A kokainra kevésbé jellemző, bár ott is előfordulhat. Még van pár dizájner drog amiknél az inkább előjöhet.

Ilyenkor az van hogy az ember kicsit be van készülve, és az izmok befeszülnek. Nem csak a szájban, hanem pl ezért vannak a kényszeres mozgások, stb. A rágó az csak azért jó, mert ilyenkor minden mozgás jó. A fogaknak is jót tesz, mert ha valaki be van spurizva van hogy napokig nem eszik, és ezt (rágózás nélkül) nem tesz jót a fogaknak. A víz pedig a kiszáradás miatt kell.


Az LSD az meg megint más tészta. Azon, ha elkap, nagyon rágózni sem lehet :D

2021. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2021. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon provokálod ezt a tagot.Semmi közöd hozzá,hogy mit fogyaszt.Elitéled közben semmit sem tudsz rola.
2021. jún. 1. 09:20
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Igen elítélem. Nézd meg hogy viselkednek a drogosok. Itt meg tanácsokat adnak egymásnak. Ezért nem értem, miért engedik. Most már bármi illegális dologgal kapcsolatban lehet tanácsot kérni?

Nekem meg letörölték korábban egy olyan kérdésem, hogy honnan lehet letölteni az xy könyvet. Teljesen reális tényleg.

Ja és nem provokálok senkit, csak az embernek felfordul a gyomra tőletek. Gyerekek is olvashatják az oldalt. De ti nagyon menők vagytok. Kérdező nyilván te sem drogozol, csak úgy érdeklődsz a témáról. :))

2021. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!