Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » TAJ nélkül hogyan lehet...

TAJ nélkül hogyan lehet oltásra regisztrálni?

Figyelt kérdés
Magyar állampolgár vagyok, itt élek Szegeden. Már kitöltöttem a szükséges oldalon a regisztrációt az oltásra, de nem tudok időpontot foglalni, mert ahhoz TAJ kellene.

2021. máj. 30. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért nincs TAJ kártyád?
2021. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyar állampolgár vagy, magyar lakcímmel, akkor van taj számod
2021. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kettős állampolgár vagyok, és ahhoz, hogy Magyarországon lehessen biztosításom, először Szerbiában le kellett volna mondanom, viszont ebben a helyzetben ezt nem szerettem volna. Most egyelőre nem tudok könnyen a határon sem közlekedni, így itt próbálom intézni. Külföldi állandó lakcímem van, és magyar tartózkodási címem, és nincs TAJ számom, viszont a regisztrációhoz nem is kellett, csak az időpontfoglaláshoz.
2021. máj. 30. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Miért nincs taj kártyád?
2021. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Kell taj kártya
2021. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
2021. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Taj nelkul nem tudsz idopontot foglalni, valamint az oltaskor leadando papirra is ra kell irnod a taj szamod. Kerdezz meg egy magyar haziorvost, mert itt tartozkodo kulfoldi diakok is kaphatnak oltaat, szoval valszeg valahogy te is. :)
2021. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem korai még átjönni szavazni?
2021. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell TAJ kártya. Személyi, vagy útlevélszám alapján is be tudjuk adni az oltást. Legalábbis háziorvosként biztosan.
2021. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!