Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ilyen rossz a gyomrom?

Mitől ilyen rossz a gyomrom?

Figyelt kérdés

Refluxom van, de szedek rá gyógyszert.

De ma egésznap tök fura a gyomrom, mondjuk nem is ettem sokat, reggelire egy szalámis szendvicset ebédre meg munkában ettem bulgurt egy kis sültkrumplit és uborkasalátát (a húst ott hagytam mert nem ízlett annyira). Aztán hazaértem, megfőztem és most ettem egy kevéske kis pörköltet tésztával, kenyérrel.

Terhes nem vagyok, fogamzásgátlót szedek már 7-8hónapja, és tesztet is csináltam a múlthéten.

Gyanakodtam a vérzésre is, mivel jövőhét hétfőn kell megjönnie és már most görcsölgetek, és ilyenkor a gyomrom is rosszabb. Lehetséges, hogy vérzésnek az előjele?



2021. máj. 31. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok mert eléggé hasonló tüneteim vannak..😅 Már azon is elgondolkoztam, hogy valami szép kis vírus féleséget nyeltem be.
2021. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, na az legyen a legutolsó, én ezektől rettegek, mert emetofóbiám van.
2021. máj. 31. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz és mióta?

Ha pantoprazolt, akkor lehet hogy megborult a bélflórád, azt nem szabad sokáig szedni. A kevés sav hiányos emésztéssel jár, ezt észben kell tartani.

Jobb a Quamatel, Gaviscon...

2021. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rabeman-t szedek kb 1 éve.
2021. jún. 1. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!