Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiára milyen gyógyszer...

Allergiára milyen gyógyszer válhat be?

Figyelt kérdés
Szerencsére csak most jött ki rajtam, gondolom a parlagfű virágzás miatt az allergia.Szedtem már Claritint, Cetirizint és Zyrtecet is, de nem váltak be?Valakinek valami tapasztalata?A kálcium ideig-óráig enyhíti a tüneteket és most próbálkozom az Allegrával is.
2010. aug. 24. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Sefaller-t szedek, és nekem bevált! Teljesen tünetmentes vagyok,május óta szedem. Előtte Claritint szedtem 3 éven át,de idén valahogy nem volt hatásos,ezért kipróbáltam a Sefallert. Nem drága, a 10 db-s 1024 Ft, a 20 db-s 2300. Szerintem próbáld ki!
2010. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szedtem azokat, amiket te (csak Cetirizint nem).

A következők voltak a tapasztalataim:

Claritine: nagyon jó kis gyógyszer, nekem bevált, szinte tünetmentes voltam.

Zyrtec: a legrosszabb gyógyszer allergia ellenm, amit valaha szedtem. Viszkető szem, orrfolyás megvolt mellette. Viszont nagyon sok mellékhatás is jelentkezett nálam. Folyamatosan hányingerem volt, nem volt semmi étvágyam. Kb. 5-7 kg-ot fogytam, amikor azt szedtem,

Most Aeriust szedek, és semmi bajom nincs vele. Mivel nagyon allergiás vagyok, előjönnek a tünetek, de túl lehet élni. Szinte semmi mellékhatása nincs. :D

2010. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó hogy rajtatok ennyire nem jön ki....én is parlagfűs vagyok és kb 1 héttel ezelőtt rohadtul megváltozott, mert előtte nem volt semmi bajom, de most....áh én szettem Claritint, Cetirizint, Zyrtecet, Telfastot, és Allegrát....mindegyik szar....sztem az ember ilyenkor úgy van hogy vagy allergiás vagy nem....am a kálcium tényleg enyhíti a tüneteket? mert akkor kipróbálom
2010. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Revicet-t szedek, csak azt receptre adják ki. Nekem az bevált eddig =).
2010. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!