Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted ez baj?

Szerinted ez baj?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem úgy magam mikor egyedül vagyok hogy most éppen miért élek? Vágyon emberek társaságára de senki se az enyémre.Néha már az öngyilkosság is gondolkozom.Ezt az érzést minden nap érzem mikor egyedül vagyok sokáig (most légyszi ne hidd hogy az a bajom hogy nem én vagyok a középpontban)
2021. jún. 1. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy baj... Miért érzed azt, hogy senki sem vágyik a társaságodra? Nyitsz a többi ember felé?
2021. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy nyitok csak sokszor furcsán érzem magam a barátaim mellet( ahhoz tudnám hasonlítani ezt az érzés mikor ismeretlen emberek között vagy és senkit nem ismersz és ez kellemetlenül érzed magad)
2021. jún. 1. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Mersz magadról beszélni? Úgy érzed, hogy ők megértenek és törődnek veled? Vagy csak te kérdezgeted őket?
2021. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy senki nem vágyik a társaságodra. A helyedben szakemberhez fordulnék, nem szégyen az, viszont segítségedre lehet. Esetleg egy önismereti vagy önbizalomfejlesztő tréning vagy csoport is megoldást nyújthatna.
2021. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!