Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyisek! A drága...

Egészségügyisek! A drága nagyanyám szerint a mostani helyzetben kutya k..va kötelessége minden egészségügyisnek oda mennie, ahova kell, nincs p..fáznivalótok. Ezt mondja!!! Szerintetek ez normális?! Én magam, privát emberként fel vagyok háborodva.

Figyelt kérdés

Le lettem hurrogva, amikor azt mondtam, szerintem nem cserélnél velük. 2Őkj választották, mit rinyálnak, mire fel kapnak ezek 80 Ezer Ft"okat? Ha háború lenne is menni kellene, nem kérem szépenre..

Én ezen betyár mód fel vagyok háborodva, hogy valaki így beszéljen azokról, akik a családjuktól távol, egész nap beöltözve azon serénykedik,hogy az idősek megfelelő ellátást kapjanak, és úgy általában minden ember..


2021. ápr. 4. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A drága nagyanyád ne más faszával verje a csalánt. Álljon be egészségügyisnek,és megismeri a magyarok istenét.
2021. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt mondom én is! Kívülről könnyű mást szapulni, majd ha ott lenne, kíváncsi lennék, mit vagy hogyan lenne képes teljesíteni! Azért írtam ezt ki, mert felháborít,hogy ilyen emberek léteznek, akik még ebben a helyzetben is, csak a rosszindulatot tudják kimutatni. Hiába rokonom!
2021. ápr. 4. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Sziasztok! Én szakápoló vagyok! Sajnos ez mind teljesen igaz, kivéve a 80ezer forint. Csak az kapja aki JÁRVÁNYkórházban dolgozik. Aki egy szimpla kórház covid részlegére van áthelyezve annak nem jár sajnos. Az új szerződés szerint bárhova elvezényelhetőek vagyunk! Aki meg aztmondja hogy ezt vállaltuk ne rinyáljunk, annak csak üzenem hogy NEM! Anno mikor az iskolát végeztem, én nem ezt vállaltam. Ez az új szerződés szerint van így, amit ha nem írtam volna alá, most nem lenne munkám. Könnyű azt is mondani hogy nem kellett volna aláírni, de akinek nincs B terve hogy mit csináljon, hova menjen ebben a helyzetben, annak muszáj volt. Valamiből élnünk kell, és a családunkat ellátni. Ez ugyan olyan mint a nagy béremelés, szajkózzák hogy mennyit béremelést kaptunk!!! Sajnos még mindig a szakmunkásvér alatt vagyunk!! Soha nem fodjuk elérni. A tabalyi 500ezer forint, meg 327ezer volt. Ami sajnos az évek alatt felhalmozódott, soha ki nem fizetett túlóra bért nem takarta be!!! Ne nézzük le egymás munkáját! Mindenkié nehéz. Nem értem miért minden ostor rajtunk csattan!?
2021. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos azért, mert vannak nagyanyámhoz hasonló buta emberek, akik azt hiszik a földtúrás, meg a kert kapálás a minden ő a legügyesebb a földön, a többi meg sehonnai dologtalan.

Aki nem tud belegondolni a másik helyzetébe, főleg nem ilyenkor, az baj esetén meg sem érdemelné,hogy egyáltalán a mocskos lepedőt kicseréljék alóla. Ha kórházban kezdené el ezt szajkózni, nem tudom mi lenne, de az összes ápoló és orvos kiutálná, annyi szent....

2021. ápr. 4. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nagyon sokan a betegágyból is a k*rva anyukánkat szidja, rohadékok, szemetek stb. De nem lehet rájuk haragudni. Egy megöregedett, beteg ember sajnos zsémbes, megkeseredett, türelmetlen! Sajnos sokan azt nem fogják fel hogy egy osztályon általában kb 30-50 a beteg létszám, erre jut 2-4ápoló. És pl egy fekvő beteg osztályon, ahol mindenkit tisztába kell tenni, fürdetni, etetni kell, sajnos várni kell mindenkinek a sorára. :( sok hozzátartozó sem érti a dolgokat. Volt hogy végre letudtam ülni egy kávét meginni, és hallottam ahogy a kedves hozzátartozó a kórterembe mondta a betegnek, hogy a "kávéjukat kevergetik a szobájukba"... Sajnos én is eszek iszok pisilek... Ezzel nem tudok mit csinálni.
2021. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
A nagyanyád egy korlátolt, ostoba p...tsa, semmi több.
2021. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepomtozva.. 😏
2021. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!