Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kapok védettségi igazolványt?

Kapok védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam antitest vizsgálaton, mert szeptemberben valószínűleg covidos voltam. Meg is jött estére az eredmény, pozitív lett. A baj az, hogy 1-től pozitív, nekem pedig 1,17 lett, szóval elég határeset. Ma anyukám kollégája azt mondta, hogy erre nem kaphatok kártyát, mert túl kevés, de szerintem meg ha pozitív lettem, kell, hogy küldjenek kártyát. Már megigényeltem az igazolványt is tegnap este, szóval nagyon remélem, hogy nem dobtam ki fölöslegesen ennyi pénzt.

2021. jún. 2. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád kollégája répatermesztéssel foglalkozik, hogy ilyen tájékozott? :) Ha pozitív akkor megkapod, tudtommal hivatalból továbbítják a hatóságok felé, szóval neked elvileg intézni sem kell semmit, legalábbis ahol én teszteltem ott ezt mondták, azért arra érdemes rákérdezni náluk.
2021. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nekem is elég hihetetlennek tűnt, de hirtelen bepánikoltam.😂
2021. jún. 2. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
aki elsa tesztet csináltat 11000 ft-osat, és pozitív lett az eredmény vagyis már valamikor átesett a covidon, azoknak autómatikusan kiküldik elvileg 2 héten belül a kártyát. és egy évig szól a leg újabb kutatási eredmények alapján.
2021. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

#1: Antitest vizsgálatnál kérelmezni kell, négy hónapra adják meg.

Automatikusan csak annak küldik, akiknek antigén gyorsteszt vagy pcr által igazolt a fertőzöttségük.

2021. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!